Конкурс юних митців

В нашій спілці вже стало доброю традицією під Новий рік виготовляти календарі, за основу для яких ми брали роботи юних художників.

Юні таланти

Цього року ми вирішили запросити всіх бажаючих приєднатися до нашої ініціативи та надіслати нам фото своїх робіт (робіт ваших діточок), з яких ми оберемо 17 малюнків та використаємо їх для друку календариків на 2020 рік.

Наголошуємо, це не комерційний проект. Цей проект спрямований на популяризацію дитячої творчості. Календарі роздаються безкоштовно всім бажаючим за адресами наших відділень https://kreditekspert.com.ua/index.php/uk/kontakty. Оскільки цей проект не комерційний, то, нажаль, ми не можемо обіцяти матеріальної винагороди переможцям.

Дітки, чиї малюнки будуть відібрані для друку, отримають солодкі призи, а решті учасників ми подаруємо комплект календарів на 2020 рік.

 

 

Роботи юних художників

  • приймаються фото робіт, на момент створення яких автору було не більше 15 років (включно)
  • фото надсилайте не електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою "Для конкурсу"
  • в листі обов'язково вказуйте прізвище та ім'я автора, вік на момент написання роботи, контактні телефони та П.І,Пб. одного із батьків а також адресу, на яку буде надіслано підбірку календарів
  • нагородження переможців відбудеться за адресою відділення КС "Кредит-Експерт" на вибір переможця https://kreditekspert.com.ua/index.php/uk/kontakty
  • надсиланням фотографії роботи ви підтверджуєте надання всіх дозволів, необхідних для використання надісланої фотографії для друку календарів КС "Кредит-Експерт" та некомерційного їх розповсюдження на розсуд КС "Кредит-Експерт"
  • фото робіт для конкурсу приймаються до 31.10.2019 року включно.

Звісно ми хотіли якомога більше робіт використати для нашого проекту, але, нажаль, наші можливості обмежені. Тому просимо з розумінням поставитися до вибору робіт-переможців, а тим, чиї роботи не будуть вибрані – бажаємо не втрачати творчої наснаги та бажання творити далі.


   © кредитна спілка «Кредит-Експерт»
головний офіс: 08300, Київська обл.
м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 71-А/1, офіс 306


+38 (04595) 5-55-36, +38 (067) 329-54-00
+38 (093) 974-86-74, +38 (099) 091-30-07

інші міста:  КОНТАКТИ...

 

 

НОВИНИ