КРЕДИТИ

КС “Кредит-Експерт” пропонує споживчі кредити на суму від 500 грн. до 100 000 грн. на:
 - придбання товарів в будь-якому магазині населеного пункту, де знаходиться відділення нашої спілки;
 - навчання;
 - відпочинок;
 - ремонт;
 - газифікацію чи проведення автономного опалення;
 - рефінансування (можливість перекредитування на більш вигідних умовах);
 - інші потреби.

Валюта кредиту
Сума кредиту*:
Термін кредиту*:
Спосіб погашення:

Для отримання кредиту особа повинна звернутися до одного з відділень КС “Кредит-Експерт” де надати паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та подати заявку на отримання кредиту, чи зробити це за допомогою спеціальної форми на нашому сайті . При цьому рішення, отримане в результаті розгляду онлайн-заявки має попередній характер. Кінцеве рішення буде прийняте після надання необхідних документів до одного з відділень КС “Кредит-Експерт”.
Додаткові умови
– Кредит надається особам віком від 23 років. Надання кредиту особам від 18 до 23 років можливе при наявності поручителя – одного з батьків.
– Кредит надається особам, які мають офіційне джерело доходу (офіційно працевлаштованим, пенсіонерам, зареєстрованим суб’єктам підприємницької діяльності). У випадку відсутності офіційного джерела доходу можливий розгляд заявки при наявності поручителя, який має офіційне джерело доходу.
– Кредит надається особам, які зареєстровані та проживають в регіонах, де розміщені відділення спілки. У разі, якщо особа проживає фактично у цих регіонах, а зареєстрована в іншому місці, можливий розгляд заявки при наявності поручителя, який зареєстрований в одному з регіонів, де розміщені відділення спілки.
– Кредит на суму більше 3 000,00 грн. надається за наявності поручителя, особи яка є старшою 25 років та має офіційне джерело доходу.
– КС “Кредит-Експерт” залишає за собою право вимагати надання додаткових інформації, документів чи забезпечення.
 

СПОСОБИ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ

  1. Через каси відділень КС “Кредит-Експерт”;
  2. Через термінали самообслуговування ПриватБанку або послугу “Приват 24″;
  3. Шляхом перерахунку на поточний рахунок КС “Кредит-Експерт” за наступними реквізитами: код ЄДРПОУ 36658742, п/р 26502052700334 в ПАТ КБ “ПриватБанк”, МФО 300711

Подати заявку на кредит

Comments are closed.